آمادگی برای آزمون های داخلی و بین المللی

آزمون IELTS:

آزمون IELTS معتبرترین آزمون بین‌المللی سنجش مهارت زبان برای متقاضیان ادامه تحصیل در مدارج بالاتر و یا مهاجرت می‌باشد. مدرک این آزمون در بیش از 140 کشور و بیش از 11000 مرکز در سراسر دنیا پذیرفته شده است. بنابراین، اخذ این مدرک امتیاز بسیار بزرگی برای افراد محسوب می‌شود. آزمون IELTS هر چهار مهارت Listening ،Reading ،Writing و Speaking را می‌سنجد. این آزمون در دو فرم General (برای متقاضیان اخذ ویزای کار و اقامت) و Academic (برای متقاضیان ادامه تحصیل) برگزار می‌شود. مدت زمان اعتبار مدرک این آزمون به طور معمول 2 سال می‌باشد.
مرکز آموزشی ایران زمین با سال‌ها تجربه در برگزاری کلاس‌ها و آزمون‌های آزمایشی IELTS، فراگیران بسیاری را در این حوزه آموزش داده است. دوره آموزش IELTS در چهار ترم تعریف شده که به تفکیک روی مهارت‌های مورد سنجش در آزمون متمرکز می‌شود. فراگیران، طی این دوره با تست‌های خود آزمون مورد سنجش قرار گرفته و بازخورد آن را دریافت می‌کنند. بعد از اتمام دوره، فراگیران می‌توانند در یکی از تاریخ‌های اعلامی از سوی مرکز در آزمون آزمایشی شرکت نمایند.

آزمون PTE:

آزمون PTE بیش از 10 سال قبل به عنوان یکی از معتبرترین آزمون‌های سنجش زبان ایجاد شد که مورد پذیرش دولت‌های استرالیا، بریتانیا و نیوزلند برای صدور تمامی انواع ویزا می‌باشد. همچنین بیش از 3000 مرکز آموزشی مدرک این آزمون را معتبر می‌دانند. اعتبار مدرک آزمون PTE دو سال از تاریخ صدور مدرک است.
ما، در مرکز آموزشی ایران زمین، آماده کمک به متقاضیان این آزمون برای تحقق اهدافشان در زمینه‌های مختلف زبان هستیم.

آزمون TOEFL:

آزمون TOEFL یکی از آزمون‌های معتبر سنجش مهارت زبان است که در بیش از 130 کشور و بیش از 10000 دانشگاه و مرکز آموزشی در سراسر دنیا پذیرفته شده است. این آزمون در حال حاضر به صورت اینترنتی IBT برگزار می‌شود. اعتبار مدرک آزمون TOEFL، دو سال است.

آزمون‌های دیگر داخلی و خارجی زبان:

آزمون‌هایی از جمله MSRT ،MCHE ،GRE و غیره نیز از درجه اعتبار بالایی در بین مدارک زبان برخوردار هستند.